אטרקציית תא צילום

אטרקציית תא צילוםמהי אטרקציית תא צילום? מה מיוחד בתא הצילום? איפה מניחים את התא? באילו אירועים כדאי לשלב תא צילום?

אטרקציית תא צילום היא למעשה תא בו יכולים האורחים באירוע להצטלם. בכך לא מסתיימת האטרקציה, שהרי היום לכולם יש מכשיר נייד איתו אפשר להצטלם. התא מגיע כשמאחור יש מסך ירוק או כאולפן שקוף, לפי הבחירה שלך והאורחים שלך יוכלו להיכנס אליו ברגע שירצו בכך, לבחור לעצמם רקע, להצטלם ולקבל מגנט למזכרת.

באלו אירועים אפשר לשלב תא צילום?

כל אירוע אליו מגיעים מוזמנים הוא אירוע בו יש לחשוב על האטרקציות. בישראל, כמות האירועים אליהם מגיעים המוזמנים, רבים ולכן עלייך לחשוב על יצירת עניין באירוע שלך. אטרקציית תא צילום יכולה להיות מושלמת עבור שלל אירועים ובהם:

  • חתונות – אין זה משנה אם החתונה שלך מתוכננת להיות באולם סגור או בגן אירועים, האורחים שלך ישמחו לצאת ממנה עם מזכרת בלתי נשכחת. עבור חתונות אטרקציית תא צילום היא אטרקציה מושלמת שהאורחים נהנים ממנה בזמן שנוח להם.
  • בר ובת מצווה – אירועי בר ובת מצווה הם אירועים שיכולים להיות בהם מבוגרים וצעירים. הילדים הצעירים שמחים להשתולל, ליהנות וגם מדי פעם לעשות קצת שטויות. אטרקציית תא צילום מאפשרת להם ליהנות בתוכה, לעשות פרצופים למצלמה, לבחור את הרקע האהוב עליהם ולהצטלם על החברים.
  • אירועים עסקיים – אירועים עסקיים יכולים להיות אירועים חשובים מאד ויש לתכנן אותם בקפידה רבה. מומלץ לשקול לשים תא צילום באירועים שכאלה ובכך להוסיף ממד לא מחייב, מהנה וקליל בתוך האירוע.

טוויסט אטרקציות לאירועים

המומחים של חברת טוויסט אטרקציות לאירועים מכירים היטב את התחום. אנו מספקים שלל מוצרים ואטרקציות לכל אירוע ובהם גם אטרקציית תא צילום. אנו מזמינים אותך ליצור קשר לפני יום הולדת, בת או בר מצווה, חתונה וגם אם יש לך אירוע עסקי לארגן.

החברה שלנו משכירה שלל אטרקציות אך חשוב לא פחות, היא מביאה מהידע ומהניסיון שלה ויכולה לסייע לך בתכנון האירוע שלך ולדאוג לכך שהאורחים שלך לא ישכחו אותו, אז התקשרו עכשיו והזמינו מאיתנו כל אטרקציה שתרצו.